program_newsItemImage_medium_90202

До чвертьфіналу Чемпіонату Європи наша збірна не потрапляє. На стадіоні у Донецьку українці поступилися англійцям – 0:1.

Єдиний гол в українські ворота забив Уейн Руні. Це сталося на 48 хвилині. Наші теж забили. Утім, угорський арбітр Віктор Кашшаї не зарахував гол Марко Девіча на 63 хвилині. Тоді Джон Террі виніс м’яч з воріт.  Проте, на повторі було видно, що захисник "Челсі" зробив це вже після того, як м’яч перетнув лінію воріт.

На післяматчевій прес-конференції тренер української збірної Олег Блохін не приховував, що засмучений таким суддівством. Гру своєї команди він назвав неймовірною. Вважає, що українці грали ліпше за англійців – за команду йому не соромно. Вболівальникам через це було ще прикріше.