program_newsItemImage_medium_112066

Форма та сама – результати ні. Збірна США з баскетболу, продовжуючи свою підготовку до Олімпіади, здолала команду Аргентини.

На цей двобій підопічні Кржижевського вийшли у формі зразка 1992 року. Того самого легендарного Дрім Тім. От тільки такої переваги над суперником, яка була у команди Джордана і Бьорда, вони здобути не змогли. Хоча на старті здавалося, що буде так само, як і двадцять років тому. Баскетболісти із США буквально зім’яли суперника, повівши в рахунку 16:1. У другій чверті перевага американців сягнула 20 очок, після чого вони заспокоїлися. Південно-американці цим скористалися одразу. Жинобілі, Скола та Дельфіно швидесенько почали відставання скорочувати. На велику перерву аргентинці пішли, програючи лишень 7 пунктів. От тільки Кржижевському вдалося привести своїх підопічних до тями і більшого вони супернику не дозволили. США зазвитяжили 86:80.

"Важкий матч. Аргентина – дуже сильна команда, дуже жорстка. Вони грали саме так, і для нас це був виклик", – зауважив після гри один з лідерів Сполучених Штатів Кобі Браянт.