Як вибрати аромат для коханої? Поради Dior

Весна – час оновлення, нових вражень і пробудження природи. А також цвітіння неймовірних квітів, що радують не лише своєю красою. Їх аромати зберігаються і в парфумах, поєднуючись із іншими компонентами. Навіть у найменшій пляшечці їх може бути до трьохсот, завдяки чому і з’являється той чи інший аромат. А для того, щоб серед розмаїття обрати парфуми для своєї коханої, представник Christian Dior радить чоловікам враховувати її вподобання, спосіб життя, стиль одягу. А також те, наскільки вона динамічна чи, навпаки, спокійна.

Євген Пономаренко, тренінг-менеджер компанії Christian Dior:

«Самое главное, чтобы подбор аромата был не случайным. Чтобы мужчина всякий раз вкладывал в него свою любовь, чувства, которые он хочет донести до женщины. Я думаю, что в этом случае аромат для нее будет самый любимый».

Творці парфумів постійно працюють над створенням нових і зміною класичних ароматів. Так, Miss Dior з’явився у середині минулого століття. За цей час він не лише змінив зовнішній вигляд, а й має тепер кілька композицій. А над тим, що буде за півтора-два роки, парфумери працюють уже сьогодні. Вони кажуть, що нині головне правило користування парфумами – відсутність правил. Головне, щоб подобався аромат, і щоб його не було забагато.

Як вибрати аромат для коханої? Поради Dior