program_newsItemImage_medium_148540

Нахабний новачок кинув виклик непереможній "Баварії" у новому сезоні Бундесліги!

За три тури Бундесліги лишень дві команди спромоглися виграти усі свої двобої! І пару клубу Анатолія Тимощука склав новачок чемпіонату "Айнтрахт". Після звитяг над "Баєром" та "Хоффен-хаймом" "орли" проковтнули вдома "Гамбург".

Вже на 18 хвилину матчу Господарі вели перед 2:0. Під завісу тайму гості спромоглися сквитати один гол. Але на початку другої половини зустрічі "Айн-трахт" швиденько повернув собі комфортну перевагу у два м’ячі. Усе, на що спромігся "Гамбург", так це скоротити відставання до мінімуму. Але від поразки гості не убереглися.

Тож 3:2 і "орли", крім трьох перемог, можуть похизуватися вдалою статистикою голів. На 9 забитих у "Айнтрахта" поки лишень 3 пропущених.