program_newsItemImage_medium_149854

У Старому світі євро-кубкові змагання лише розпочались, тим часом Азія вже на завершальному етапі.

У турнірі нині триває вже чверть-фінальна стадія. Однією з найцікавіших пар тут виглядає протистояння австралійської "Аделаїди" та узбекського "Буньо-дкору". Клуб с "Зеленого континенту", за який нагадаємо виступає українець Євген Левченко, першу зустріч 1/4 проводив вдома, тож мав будь що атакувати і забивати гол. Господарі відкладати справу у довгий ящик не стали і вже на 18 хвилині зустрічі, після влучних пострілів Іана Ремзі та Евана Косто-полоса були попереду 2:0.

Утім всі карти "Аделаїді" сплутав Найджел Боогаард. Футболіст заробив вилучення наприкінці першого тайму, що врешті не аби як допомогло гостям. Ще до перерви Жасур Хасанов один м’яч відіграв, а вже у другій половині "Буньо-дкор" рахунок зрівняв, коли влучний постріл вдався Шавкату Саломову.

Тож нічия 2:2, яка дає команді з Узбекистану більше шансів на вихід до півфіналу. Що до Євгена Левченка, то українець у звітному матчі на полі так і не з’явився.