program_newsItemImage_medium_153121

Вечір благодійності влаштувала дортмундська “Борусія”.

У ніч проти середи чинні чемпіони могли з упевненістю приміряти на себе звання головних філантропів “Бундесліги”. Бо і самі очки втратили, і одному з головних конкурентів дозволили вийти в одноосібні лідери чемпіонату.

А ось починали дортмундці, матч 5 туру, проти “Айнтрахту” по – чемпіонські, після першого тайму вигравали 2:0. Ось тільки по-перерві примудрилися пропустити два швидких м’ячі. До кінця зустрічі “Айнтрахт” ще раз зумів зіграти у наздоганяли – на гол Гьотце, відповідь дав Андерсон. Тож бойова нічия 3:3.

І найбільше радіє такому результату… мюнхенська “Баварія”. Бо втрата очок “орлами” виводить її в одноосібні лідери турнірної таблиці. Мюнхенці разом із українцем Анатолієм Тимощуком поки єдиний клуб, що не втратив жодного пункту. Черговим битим став “Вольсбург”. Громили його нещадно 3:0, Завдяки голам Швайнштайгера та двічі Манджукіча.