Репортер 01.07.2015 (выпуск 18:00)

Бої поблизу Донецька не вщухають. За останню добу загинув один український воїн, десятеро поранені. Бойовики, без упИну, б’ють з артилерії та мінометів по силах АТО.
ДАІшників на Миколаївщині за кілька день не стане. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про ліквідацію підрозділу. Каже, набридло отримувати скарги на їхнє хабарництво.
Справа за суддями. Прокуратура завершИла слідство щодо чотирьох керівників київського Беркута, яких підозрюють в організації жорстокого розгону активістів Євромайдану 30-го листопАда 2013-го.
Податкову інспекцію на Полтавщині розстріляли із гранатомета. Сталося це вночі, у Карлівському районі. Пошкоджені вікна, стіни і стеля. Неподалік будівлі знайшли два покинутих РПГ.
Де ліки? Із таким запитанням до Кабміну прийшли сьогодні дЕкілька сотень активістів та хворих на ВІЛ-СНІД, у яких закінчуються медикаменти. Держава мала закупити препарати ще торік, утім, їх і досі немає у лікарнях та СНІД-центрах.
Грецький уряд погодився майже на усі умови кредиторів, аби відкласти виплату 30-ти мільярдів євро боргу. Просять лише відкласти підвищення пенсійного віку та зменшувати соцвиплати поступово.
Американські дівчатка-скаути розбили кілька десятків наметів просто на галявині Білого дому. Усе - заради пропаганди активного способу життя. Для багатьох - це перша ночівля під відкритим небом.
На тимчасово окупованих територіях Донеччини та Луганщини запрацюють літні оздоровчі табори для дітей, які з різних причин не можуть виїхати у безпечні райони. Їх чекатимуть у Донецьку, Харцизьку та Єнакієвому.